תפריט

טיפול פסיכולוגי למבוגרים

אנשים רבים משתמשים היום בכלי של טיפול פסיכולוגי. כאשר סובלים ומרגישים כאב, טיפול עוזר לחוש הקלה, נחמה ותקוה. טיפול עוזר למצוא את הכוחות שבתוכנו. לפעמים מתלבטים בתחום משמעותי כמו עבודה, זוגיות ומשפחה, חברים. לפעמים מרגישים תקועים. טיפול עוזר למצוא דרכים ואפשרויות חדשות. לפעמים מגיעים לטיפול בתקופה של שינוי משמעותי בחיים. גם שינויים 'טובים' כמו שינוי מקום עבודה או מגורים, חתונה, לידת תינוק מצריכים הסתגלות ולעיתים גם מעוררים קושי שאולי לא ציפינו לו. בודאי שינויים קשים כמו גירושין או אבל דורשים הסתגלות ותמיכה רבה. אני מאמינה שמטרת הטיפול היא לאפשר לך ללמוד לטפל בעצמך בנדיבות ובאהבה.

הרבה פעמים עצם הפניה לטיפול כבר מביאה להקלה ומתחילה תהליך של שינוי. במהלך הטיפול אני משתמשת בארגז הכלים שלי כדי לעזור לך לפתח את ארגז הכלים שלך, וכך להרגיש טוב יותר, למצוא שליטה, בחירה והנאה בחיים.

אפשר לדמיין את הטיפול כמו הזמנה של מורה דרך להצטרף לקטע בדרך החיים שלך. אורך הדרך נתון לבחירתך. גם השבילים נתונים לבחירתך, אך יש לך עזרה בהבנה של הדרכים שבהן הלכת עד כה, בראיה של שבילים חדשים, ובליווי שעוזר למצוא כוח ללכת ולגלות מקומות מעניינים וטובים – בעצמך ובחייך.

Quick Website - בניית אתר תדמית
FRESH - עיצוב גרפי