תפריט

מטופלים מספרים

אחד הדברים המרגשים והמספקים ביותר בעבודתי הוא הסיכום של אנשים את הדרך שעשו וראייתם את המשך דרכם בסיום טיפול. הנה מגוון דברים שאנשים אמרו בסיומי טיפולים. על מנת לשמור על פרטיותם של האנשים לא מצויינים שמות, ולא מצויינים פרטים שיכולים לזהות. בגלל המחוייבות לפרטיות, פרטים מסויימים שונו מעט, מבלי לפגוע ברוח הדברים. 

"הגעתי לחוצה, עצבנית ומתפרצת על משפחתי. עכשיו אני הרבה יותר סבלנית, מקדישה זמן להיות עם הילדים ועם בעלי, ונהנית מכך. גם בעבודה אני מרגישה ביטחון ומתמודדת עם מצבים שפעם היו מלחיצים אותי". (הטיפול ארך כמה חודשים)

 

"אני יותר אסרטיבי. החיים שלי יותר מלאים ומעניינים. עשיתי שינויים לטובה. אני רואה את עצמי ממשיך בתנופה הזאת קדימה" (הטיפול ארך 4 שנים).

"לפני הפגישה חלמתי חלום. את היית בו. פגשתי אותך ואמרתי: "מותר לי לחיות?!" ואת ענית: "כן". (טיפול של חצי שנה).

מטופל שהגיע בעקבות מחלה שגורמת לכאבים, ופגעה מאד בתפקוד שלו: "כשבאתי לא ראיתי תקווה. הייתי שבר כלי. הכל נראה שחור. את עזרת לי לראות שיש קרן אור. לאט לאט ראיתי שמהמצב המחורבן הזה אני יכול גם להוציא דברים טובים. עכשיו אני יותר חזק ממה שהייתי קודם. קודם הייתי "סופרמן" ולא ידעתי לבקש עזרה. היה לי הכל, אבל לא נהניתי, ולא הייתי ממש קרוב לאף אחד. אפילו לא לאשתי ולילדים שלי. היום אני יודע גם להגיד שקשה לי, ושאני צריך שיעזרו לי. אני יודע לתת רכות ויחס. אני מעריך את הדברים הטובים שיש לי בחיים הרבה יותר משהערכתי לפני המחלה. מצאתי איך לעבוד בעבודה שלי בקצב הרבה יותר רגוע, ולדעת מתי לנוח, ומתי אפשר "לתת גז". (הטיפול נמשך 6 שנים). 

בטיפול של ילד: הילד אמר: "היה לי כיף לבוא. דיברתי איתך וסיפרתי לך דברים, ושיחקנו יחד, וציירתי. עצוב לי שאנחנו מסיימים, אבל אני מרגיש עכשיו טוב, ורוצה זמן לחברים ולחוגים שלי". וההורים אמרו: "הרבה יותר נעים בבית, והילד שלנו יותר שמח. הוא בטוח בעצמו. בפגישות שלנו דיברנו על עצמנו ועליו על אחותו, הוצאנו מהלב, ושמענו מה שכבר ידענו והיינו צריכים בכל זאת לשמוע ממישהו אחר, ולמדנו המון על עצמנו ועליו ועל כל המשפחה. לכולנו יותר טוב עכשיו". (הטיפול והדרכת ההורים נמשכו שנתיים)

מטופלת ששילבה טיפול כולל עם עבודה ממוקדת של היפנוזה ומדיטציית מיינדפולנס לתהליך הריון ולידה:

"הרגשתי בטוחה בהריון ובלידה. הלידה היתה כמו שתכננתי, והיתה נפלאה. הפגישות שלנו חיברו אותי לקרקע, וחיברו אותי לעצמי". (טיפול של שנה)

מטופלת שעשתה עבודה ממוקדת בלימוד היפנוזה עצמית להריון ולידה ולהתכוננות להנקה, לאחר קשיים בהנקה בעבר: "הלידה היתה ממש טובה, והתינוקת יונקת במרץ" (עבודה ממוקדת של 6 פגישות)

Quick Website - בניית אתר תדמית
FRESH - עיצוב גרפי